logo NDS
PL EN RU
Strona główna: RU - Проекты
zapewnij.jpg slider3.jpg slider2.jpg slider1.jpg ban_nds3.png
Проекты

Montaż separatora CRI-MAN 260 BASIC, która oddziela frakcję stałą od płynnej w fermie świń. Separator stoi na platformie wolno-stojącej ze stali nierdzewnej, kwasoodpornej.

Moc: 4kW 

więcej

Budowa i uruchomienie u klienta zestawu pompowego składającego się z pompy wielostopniowej typu WR o mocy 15kW i agregatu prądowego oraz rurociągu do systemu nawadniania. Szafa sterująca pozwala na sterowanie silnikami pompy 15kW oraz pompy głębinowej 4kW za pomocą telefonu komórkowego (SMS) dzięki wbudowanemu modułowi GSM.    

Moc agregatu prądotwórczego: 32kW

więcej

Montaż nowej pompy firmy Caprari, wymiana sprzęgła, budowa zadaszenia, przegląd i wymiana filtrów oraz płynów eksploatacyjnych w 6-cylindrowym silniku spalinowym IVECO o pojemności 6,7L

Prędkość obrotowa: 2000 obr/min

Wysokość podnoszenia: do 90m

więcej

Montaż i uruchomienie deszczowni mostowej. 

Długość maszyny: 198m 

Szerokość nawadnianego pasa: 218m

więcej

Projekt, budowa, montaż i uruchomienie hydroforowego zestawu pompowego składającego się z dwóch pomp wielostopniowych typu WR o mocy 45kW każda. Zamontowana szafa sterująca pozwala między innymi na sygnalizację usterek, braku wody, spadku ciśnienia zasilania oraz zabezpiecza pompy przed suchobiegiem i zanikiem lub asymetrią faz. Pomiar aktualnego ciśnienia tłoczenia jest możliwy dzięki wyświetlaczowi LED. Rama zestawu pompowego przystosowana jest do transportu za pomocą TUZ ciągnika rolniczego.  

więcej

Projekt, budowa, montaż i uruchomienie zestawu pompowego składającego się z dwóch pomp typu WR o mocy 30kW każda, wraz z szafą sterowniczą. Miejscowość Krzyżowa, gmina Gromadka. 

Przeznaczenie: zasilanie instalacji nawodnieniowej dla pracy 2-3 maszyn nawadniających.

Wydajność: 100-120 m3/h

więcej