logo NDS
PL EN RU
Strona główna: RU - O нас
zapewnij.jpg slider3.jpg slider2.jpg slider1.jpg ban_nds3.png
O нас

foto firmaFirma NDS powstała w 1999 roku. Początkowo firma świadczyła usługi polegające na remontach starych urządzeń nawadniających oraz innego sprzętu używanego, pochodzącego głównie z importu. Stopniowo przedsiębiorstwo poszerzało zakres działalności o sprzedaż nowych maszyn oraz akcesorii do maszyn używanych.


Aktualnie  firma specjalizuje się w projektowaniu i dostarczaniu kompletnych systemów nawadniających dla rolnictwa. Staramy się łączyć najlepszą technikę w dziedzinie nawodnień z własną myślą techniczną.
Projektując nowe instalacje nawodnieniowe korzystamy z ofert takich firm jak: Grundfoss i LFP, Hydro-Vacum (pompy), Bauer, Sime, Sigma (deszczownie). Od roku 2003 na terenie Polski zostało sprzedanych oraz uruchomionych prze Firmę NDS około 200 sztuk nowych i ponad 150 używanych deszczowni.


Projektujemy i budujemy gotowe nowoczesne elektryczne systemy pompowe zasilane pompami o mocy od 7,5kw do 120 kW z kompletnym sterowaniem automatycznym (również zdalnym).
Od 2005 Firma NDS poszerzyła ofertę o siewniki, sadzarki we współpracy z firmą Sfoggia, maszyny do przygotowania gleby (Ortiflor i Badalini).


Poza maszynami do produkcji roślinnej firma posiada doświadczenie w sprzedaży i projektowaniu urządzeń do oszczędnego i efektywnego zagospodarowania gnojowicy w tym rozlewania, separacji i miksowania i pompowania.  


W roku 2010 rozpoczęliśmy współpracę z Firmą Caffini która jest producentem opryskiwaczy oraz  firmą Forigo, która ma szeroką gamę maszyn do przygotowania gleby.


Obsługujemy cały przekrój gospodarstw  od kilku hektarowych gospodarstw rodzinnych do dużych spółek rolnych o powierzchni użytków kilka tysięcy hektarów.


Naszym celem i dewizą jest profesjonalna i kompleksowa obsługa Klienta.


Gwarantujemy wysokiej jakości sprzęt w atrakcyjnych cenach.